Asus 27 MX279H LED IPS Srebrny - sklep internetowy taniekomputery.eu

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Asus 27 MX279H LED IPS Srebrny

Monitory
Opis Asus 27 MX279H LED IPS Srebrny

Panoramiczny 27 calowy monitor z podświetleniem LED, charakteryzujący się rozdzielczością ekranu 1920 x 1080 pikseli i czasem reakcji 5 ms. Kontrast dynamiczny wynosi 80 000 000:1 a jasność matrycy 250 cd/m2. Kąt widzenia w poziomie to 178 stopni i pionie 178 stopni. Produkt zawiera możliwość pochylenia w zakresie od +20 do -5 stopni.

Bezramkowy monitor Full HD z matrycą AH-IPS i podświetleniem LED
Ekran Full HD AH-IPS LED o szerokim kącie patrzenia (178°) w obudowie bez ramki - piękno od jednego krańca po drugi
Technologia ASUS SonicMaster, opracowana we współpracy z Bang & Olufsen ICEpower, daje doskonały, głęboki dźwięk
Dwa gniazda HDMI umożliwiające podłączenie wielu urządzeń
Laureat nagrody Good Design Award za ultrasmukłe, ergonomiczne wzornictwo z wytrzymałą podstawką inspirowaną zegarem słonecznym

Piękno bez granic

Zainspirowana tysiącleciami artystycznego dziedzictwa nowa seria Designo MX cechuje się eleganckim i precyzyjnie wykonanym wzornictwem opartym na zegarze słonecznym. MX279H wyposażony jest w gładki panel bez ramki charakteryzujący się ultraszerokimi kątami patrzenia wynoszącymi 178° i technologią AH-IPS A+ gwarantującą niesamowity obraz. Wbudowana technologia ASUS SonicMaster, opracowana we współpracy z Bang & Olufsen ICEpower, daje ponadto doskonały, głęboki dźwięk. Ultrasmukłą i ergonomiczną konstrukcję nagrodzoną wyróżnieniem Good Design Award 2012 można odchylać, uzyskując najlepsze warunki oglądania, natomiast dwa gniazda HDMI pozwalają na wygodne podłączanie wielu urządzeń.

Delikatne i eleganckie wzornictwo

Niesłychanie delikatne, lecz rozbudowane

Seria ASUS Designo MX cechuje się bardzo cienkim profilem - MX279H mierzy zaledwie 17,5 mm w najwęższym miejscu - toteż zajmuje mało miejsca na biurku. Rodzina MX wyposażona jest ponadto w ekran bez ramki - krawędź obudowy ma grubość jedynie 0,8 mm. Ten delikatny, lecz elegancki wygląd jest dodatkowo podkreślony podstawką inspirowaną zegarem słonecznym, która stanowi pewne podparcie monitora. Wzornictwo serii MX zdążyło już zdobyć uznanie podczas Good Design Awards 2012.

Żywy, realistyczny obraz
Najnowsza technologia IPS o szerokich kątach patrzenia 178°

Designo MX279H został wyposażony w podświetlaną diodami LED matrycę AH-IPS A+ o proporcjach 16:9 i szerokim kącie patrzenia wynoszącym 178°, który minimalizuje zmiany kolorów w płaszczyźnie pionowej i poziomej, dzięki czemu jakość obrazu jest niezmienna bez względu na to, z którego miejsca się go ogląda. AH-IPS jest najnowszym wcieleniem technologii IPS, które zapewnia lepszą dokładność kolorów oraz wyższą sprawność energetyczną.

Wytrzymały i wygodny dla graczy

Technologia Tracer Free zmniejsza czas reakcji monitorów ASUS, usuwając cienie i smużenie podczas odtwarzania wideo. Polega ona na kontroli poziomów napięcia, zaś w efekcie uzyskano czas reakcji wynoszący 5 ms, więc MX279H oferuje płynne i czyste odtwarzanie filmów, jak również naturalnie płynny ruch podczas gry.

Ekskluzywna innowacja i design firmy ASUS

ASUS Smart Contrast Ratio dla realistycznego obrazu

Rozwiązanie ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) dostosowuje luminancję podświetlenia do prezentowanej zawartości, by uzyskać najbardziej realistyczne obrazy o najgłębszej czerni i najjaśniejszej bieli; kontrast osiąga wówczas wartość 80000000:1 przy jasności wynoszącej 250 cd/m^2.

QuickFit Virtual Scale (Zgłoszony wniosek patentowy) - zobacz rzeczy takimi, jakimi są w rzeczywistości

Firma ASUS wyposażyła monitor w funkcję QuickFit Virtual Scale, która umożliwia użytkownikom sprawdzenie rzeczywistej wielkości zdjęć i dokumentów na ekranie przed wydrukiem. Można ją aktywować za pomocą przycisku znajdującego się na monitorze i wykorzystać ją do precyzyjnego wyświetlania i edycji zdjęć.

Doskonały, wciągający dźwięk

Monitor Designo MX279H wyposażony jest w technologię ASUS SonicMaster, którą ekipa ASUS Golden Ear opracowała z firmą Bang & Olufsen ICEpower. Ta unikatowa technologia audio od ASUS-a łączy zaawansowane rozwiązania sprzętowe i programowe, by odwzorować każdy szczegół akustyczny z doskonałą jakością, uzyskując krystalicznie czysty, realistyczny dźwięk przestrzenny - wokale stają się bogatsze i wyraźniejsze w szerszym zakresie częstotliwości i z większą głośnością.

Mocniejszy i lepszy dźwięk z większych głośników

Biorąc pod uwagę bardzo wąską obudowę monitora, dodanie mocnego audio do MX279H stanowiło prawdziwe wyzwanie. Ekran udało się jednak wyposażyć w głośniki o średnicy 32 mm, które dają potężniejszy i lepszy dźwięk o świetnie brzmiącym basie. Komora rezonansowa o pojemności do 100 cm^3 rozszerza dodatkowo dźwiękowe możliwości monitora.

Wbudowany wzmacniacz umożliwia lepszą reprodukcję dźwięku przez głośniki - tak jak silnik samochodowy o większej mocy pozwala uzyskać lepsze osiągi. W MX279H zastosowano wzmacniacze 5 W na kanał, zaś głośniki mają duże magnesy z pierwiastków ziem rzadkich, by emitowały mocniejszy dźwięk.

Dźwięk od Bang & Olufsen ICEpower

ASUS MX279H oferuje wspaniały obraz i oszałamiającą grafikę, którym należy się towarzystwo doskonałego dźwięku dopełniającego multimedialnych wrażeń podczas oglądania filmów, grania lub słuchania muzyki. Zawiera technologię audio najwyższej klasy z firmy Bang & Olufsen ICEpower, więc z tego niepozornego, smukłego urządzenia dobywa się wspaniały dźwięk o niesamowitej jakości. Oznacza to, że nie trzeba inwestować w dodatkowe głośniki.

Technologię Bang & Olufsen ICEpower zastosowaną w MX279H opracowano specjalnie z myślą o niewielkich produktach multimedialnych, by uzyskać doskonały dźwięk nawet przy ograniczonej przestrzeni. Doskonała jakość dźwięku jest wynikiem nowatorskiej technologii, sprawnego dostarczania mocy i miesięcy optymalizowania oraz dostrajania przez inżynierów audio. Zazwyczaj mocny dźwięk to wysoki pobór energii, lecz nie jest tak w przypadku MX279H. Wbudowana w monitor technologia Class D MobileSound 3 cechuje się wysoką sprawnością energetyczną, zamieniając do 92% mocy wejściowej na użyteczną moc audio.

Dwa gniazda HDMI dla wielu połączeń

Designo MX279H obsługuje rozdzielczość Full HD 1920x1080 i ma dwa gniazda wejściowe HDMI oraz jedno D-sub (VGA) pozwalające na użycie wielu różnych urządzeń multimedialnych, w tym odtwarzaczy Blu-ray, konsol do gier i kamer cyfrowych, by użytkownicy mogli w pełni cieszyć się swym sprzętem do rozrywki.

Cechy produktu Asus 27 MX279H LED IPS Srebrny

Przekątna ekranu 27 cali
Rodzaj matrycy IPS
Format ekranu 16:9
Rozdzielczość 1920x1080
Czas reakcji 5 ms
Kontrast 1:80000000
Jasność 250 cd/m²
Kąt widzenia poziom 178 °
Kąt widzenia pion 178 °
Ilość wyświetlanych kolorów 16,7 mln
Wielkośc piksela 0,311 mm
Podświetlenie LED Tak
Tuner TV Brak
Waga 5,2 kg
Wymiary 622 x 441 x 225 mm
HDMI Tak x 2
VGA Tak
DVI Tak
Gniazdo blokady Kensington Tak
Wbudowane głośniki Tak
Ekran matowy Tak
Panel AH-IPS
Pobór mocy 37 W
Dostępny natychmiast
1.299,00 zł Dodaj
 
Copyright 2016. All rights reserved. TEL: 537 254 254
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego