atramentowe urządzenie wielofunkcyjne - sklep internetowy taniekomputery.eu

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

atramentowe urządzenie wielofunkcyjne

Drukarki i Skanery
Opis Canon PIXMA MG 2450 urządzenie wielofunkcyjne…

Na początek kilka ważnych informacji:
Ponieważ producenci drukarek, nie dodają przewodu połączeniowego USB, należy zakupić go oddzielnie. Proponujemy kable USB z naszej oferty. Długość mogą Państwo dobrać indywidualnie do potrzeb:
Kabel USB 1.8 m.
Kabel USB 3.0 m.
Kabel USB 5.0 m.
Warto pamiętać także o papierze do drukarki:
Papier Uniwersalny A4 ryza
W komplecie z drukarką otrzymają Państwo w większości przypadków tzw. materiały eksploatacyjne startowe, zawierające zwykle mniejszą ilość środka barwiącego. Dla Państwa wygody i oszczędności, proponujemy od razu zakup zapasowych materiałów eksploatacyjnych:
Oryginalne materiały eksploatacyjne:
Canon Tusz PG-545 BLACK
Canon Tusz CL-546 COLOR
Canon Tusz PG-545XL BLACK

Canon PIXMA MG 2450 to drukarka wielofunkcyjna do łatwego drukowania, skanowania i kopiowania w domu, oferująca opcjonalne, ekonomiczne kasety z atramentem XL oraz oprogramowanie do inteligentnego drukowania z Internetu.

Niewielkie, eleganckie urządzenie wielofunkcyjne
Ta szybka drukarka wielofunkcyjna jest idealna do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Urządzenie posiada system kaset FINE do drukowania zdjęć i dokumentów o wysokiej jakości. Niewielka i stylowa obudowa zajmuje mniej miejsca, co umożliwia bezproblemowe wkładanie papieru i wymianę atramentu.
Szybkie drukowanie w wysokiej jakości
System kaset typu FINE, o min. objętości kropli 2 pl, i rozdzielczość wydruku do 4800 dpi zapewniają ogromną szczegółowość. Druk w formacie A4 z prędkością 8 obr./min w trybie monochromatycznym i 4 obr./min w trybie kolorowym oznacza minimalny czas oczekiwania na dokumenty.
Obniż wydatki na atrament
Drukuj więcej za mniej. Kasety XL FINE umożliwiają drukowanie znacząco większej liczby stron i wydłużają czas między wymianami. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku częstego drukowania, które oferuje oszczędność do 30% na stronę w porównaniu ze standardowymi odpowiednikami.
My Image Garden
Wielofunkcyjne oprogramowanie, które pozwala w pełni wykorzystać możliwości urządzenia PIXMA. Dysponuje rozwiązaniami umożliwiającymi porządkowanie i drukowanie zdjęć, skanowanie i uzyskiwanie dostępu do serwisów internetowych. Zaawansowane funkcje, takie jak rozpoznawanie twarzy, ułatwiają przeszukiwanie wszystkich zdjęć w komputerze, nawet tych dawno zapomnianych, i używanie ich do tworzenia nowych, atrakcyjnych kompozycji do wydrukowania.
Inteligentny druk materiałów z Internetu
Funkcja automatycznego łączenia dostępna we wtyczce Easy-WebPrint EX do przeglądarki Internet Explorer ułatwia drukowanie tylko potrzebnej zawartości strony internetowej. Można także łączyć wybrane informacje z wielu stron i drukować je na pojedynczych arkuszach lub zapisywać w pliku PDF.
CREATIVE PARK PREMIUM
Ta internetowa usługa pozwala pobierać i drukować zdjęcia, ilustracje i prace uznanych fotografów i artystów z całego świata. Umożliwia to tworzenie pocztówek i kalendarzy o profesjonalnym wyglądzie lub niesamowitych projektów 3D.

Cechy produktu Canon PIXMA MG 2450 urządzenie…

Typ Wielofunkcyjna atramentowa
Druk w kolorze Tak
Maksymalny format papieru A4
Szybkość druku mono 8 str/min
Szybkość druku kolor 4 str/min
Interfejs USB
Rozdzielczość w poziomie mono 600 dpi
Rozdzielczość w pionie mono 4800 dpi
Rozdzielczość w poziomie kolor 600 dpi
Pojemność podajnika papieru 60
Rozdzielczość w pionie kolor 4800 dpi
Ilość pojemników z tuszem 2
Rozdzielczość skanera 1200 dpi
Wymiary 426x306x145 mm
Waga 3,5 kg
Tusze PG-545, CL-546
 
Copyright 2016. All rights reserved. TEL: 537 254 254
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego