Canon PIXMA MG 2950 Niedrogie urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi - sklep internetowy taniekomputery.eu

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Canon PIXMA MG 2950 Niedrogie urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi

Drukarki i Skanery
Opis Canon PIXMA MG 2950 urządzenie wielofunkcyjne…

Na początek kilka ważnych informacji:
Ponieważ producenci drukarek, nie dodają przewodu połączeniowego USB, należy zakupić go oddzielnie. Proponujemy kable USB z naszej oferty. Długość mogą Państwo dobrać indywidualnie do potrzeb:
Kabel USB 1.8 m.
Kabel USB 3.0 m.
Kabel USB 5.0 m.
Warto pamiętać także o papierze do drukarki:
Papier Uniwersalny A4 ryza

Niedrogie i niewielkie urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi to przepustka do bezprzewodowego świata - pozwala łatwo drukować ze smartfonów, tabletów, aparatów lub chmury. Proste łączenie, kopiowanie, drukowanie i skanowanie

Korzyści

Uwolnienie od przewodów Łatwe łączenie, drukowanie, kopiowanie i skanowanie w dowolny sposób - wysokiej jakości urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi
Szybko dostępne wydruki o wysokiej jakości uwieczniają szczegóły - technologia kaset FINE
Bezproblemowe drukowanie i skanowanie z urządzeń inteligentnych za pomocą aplikacji PIXMA Printing Solutions
Poznaj twórczą swobodę drukowania z chmury dzięki usłudze PIXMA Cloud Link
Więcej wydruków za tyle samo - opcjonalne atramenty XL
Niewielkie urządzenie wielofunkcyjne z obsługą Wi-Fi
Przejście na Wi-Fi. Urządzenie wielofunkcyjne może być używane i udostępniane bezprzewodowo w domu oraz zdalnie z urządzeń przenośnych - każdy może uzyskać tę samą, wysoką jakość wydruków. Urządzenie jest idealne do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Ponadto obsługuje funkcję Wireless LAN PictBridge, więc można łatwo drukować zdjęcia ze zgodnych aparatów bezprzewodowych. Zwarta i elegancka konstrukcja pozwala oszczędzić miejsce i ułatwia wkładanie papieru i wymianę atramentów.

Obniż wydatki na atrament
Więcej wydruków za tyle samo. Można wydrukować znacznie więcej stron, a wymiana atramentów odbywa się rzadziej dzięki opcjonalnym kasetom FINE XL. Oszczędność może wynieść nawet 30% na stronę w porównaniu ze standardowymi odpowiednikami.

Szybkie drukowanie w wysokiej jakości
Bardzo wysoki poziom szczegółowości. Podczas drukowania lub kopiowania system kaset FINE i rozdzielczość druku do 4800 dpi zapewniają żywe kolory i wyraźny tekst. Urządzenie jest też szybkie - 8 obrazów/min (mono) i 4 obrazy/min (kolor) wg standardu ESAT ISO.

Łączność z chmurą
Swoboda drukowania z chmury. Użytkownik może używać smartfonu lub tabletu, aby w ciągu sekund wydrukować zdjęcia z serwisu Facebook, Twitter i innych albumów internetowych. Ulepszona usługa PIXMA Cloud Link umożliwia dostęp do dokumentów z GoogleDrive i drukowanie ich.

Obsługa smartfonów i tabletów
Użytkownik i drukarka we współpracy ze smartfonem Wystarczy pobrać aplikację PIXMA Printing Solutions firmy Canon na smartfon lub tablet. Aplikacja zapewnia dostęp do usług i umożliwia drukowanie z chmury. Można nawet sprawdzać stan drukarki, instrukcję obsługi lub aktualny poziom atramentu przez Wi-Fi lub Internet. Dopełnieniem opcji mobilnej łączności jest obsługa funkcji Google Cloud Print.

Twórcza zabawa
Zabawa w odkrywanie kreatywności. Dzięki usłudze internetowej Easy Photo Print+ (dostępna w aplikacji PIXMA Printing Solutions) można łatwo projektować i drukować pocztówki, kolaże zdjęć i wiele innych, używając zdjęć z tabletu, komputera lub chmury.

Inteligentne uruchomienie
To urządzenie wielofunkcyjne nie każe czekać. Jest zawsze gotowe i włącza się automatycznie, gdy użytkownik wysyła coś do wydrukowania. Ponadto wyłącza się, jeśli nie jest używane przez określony czas - oszczędzając tym samym prąd. Ponadto tryb cichy sprawia, że drukowanie jest prawie niezauważalne.

Cechy produktu Canon PIXMA MG 2950 urządzenie

Typ Wielofunkcyjna atramentowa
Druk w kolorze Tak
Maksymalny format papieru A4
Interfejs USB, WiFi
Rozdzielczość w poziomie mono 4800 dpi
Rozdzielczość w pionie mono 600 dpi
Rozdzielczość w poziomie kolor 4800 dpi
Rozdzielczość w pionie kolor 600 dpi
Ilość pojemników z tuszem 2
Wymiary 426 x 306 x 145 mm
Waga 3,5 kg
 
Copyright 2016. All rights reserved. TEL: 537 254 254
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego