Epson L455 - sklep internetowy taniekomputery.eu

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Epson L455

Drukarki i Skanery
Opis Epson L455 urządzenie wielofunkcyjne kolorowe A4

Wielofunkcyjna drukarka z Wi-Fi ze zintegrowanymi pojemnikami na atrament , która zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie w kolorze bez użycia komputera oraz kopiowanie i skanowanie.
Doskonały do domu i do domowego biura model L455 zapewnia szybkość, wysoką jakość oraz bardzo niski koszt drukowania, skanowania i kopiowania bez konieczności podłączania do komputera. Pojemny system zasilania w atrament pozwala na drukowanie dokumentów A4 w kolorze, w tym grafik i prezentacji, przy wyjątkowo niskich kosztach. Łatwa konfiguracja umożliwia produktywną pracę bez zbędnych przestojów. Technologia głowicy drukującej firmy Epson gwarantuje niezmiennie wysoką jakość wydruków.

Nigdy więcej kartridży!
Do modelu L455 dołączono cztery butelki z kolorowym tuszem (cyjan, żółty, purpurowy, czarny) oraz dwie dodatkowe butelki z czarnym tuszem, dzięki czemu drukarka jest gotowa do pracy bezpośrednio po zakupie i pozwala na wydrukowanie do 12 000 stron w czerni i do 6500 stron w kolorze przy użyciu wkładów początkowych.

Większa wydajność
Łatwa i bezproblemowa konfiguracja umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,7 cm i gniazdo kart pamięci umożliwiają proste i wygodne drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie bez podłączania drukarki do komputera. Łączność Wi-Fi z funkcją Epson Connect pozwala na łatwe drukowanie ze smartfona i tabletu. Zdjęcia i dokumenty można również drukować bezpośrednio z urządzeń mobilnych dzięki zgodności z technologią Apple AirPrint4 i Google Cloud Print. Funkcja wielokrotnego kopiowania pozwala na skopiowanie jednej strony od razu nawet w 99 egzemplarzach, zapewniając większą oszczędność czasu. Skaner 1200 dpi umożliwia skanowanie zdjęć i dokumentów w wysokiej jakości.

Zaufaj jakości Epson
Specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament jest w pełni zintegrowany z drukarką, a dobrze oznakowane i zabezpieczone przed kapaniem butelki z tuszem firmy Epson zapewniają bezproblemowe uzupełnianie, dzięki czemu można drukować w kolorze bez zanieczyszczeń i kłopotów. Dla większej pewności użytkowników model L455 posiada gwarancję producenta do 30 000 stron wydruku. Technologia Micro Piezo oraz szybkość drukowania według normy ISO równa 9,2 str./min gwarantują niezmiennie szybkie wydruki w wysokiej jakości.

Cechy produktu Epson L455 urządzenie wielofunkcyjne…

Typ Atramentowa
Druk w kolorze Tak
Maksymalny format papieru A4
Szybkość druku mono 9,2 str/min
Szybkość druku kolor 4,5 str/min
Interfejs USB, WiFi
Rozdzielczość w poziomie mono 5760 dpi
Rozdzielczość w pionie mono 1440 dpi
Rozdzielczość w poziomie kolor 5760 dpi
Pojemność podajnika papieru 100
Rozdzielczość w pionie kolor 1440 dpi
Ilość pojemników z tuszem 4
Rozdzielczość skanera 1200 dpi
Wymiary 482 x 300 x 145 mm
Waga 4,5 kg
Zużycie energii 13 W
Tusze T6641,T6642,T6643,T6644
Ten produkt jest niedostępny.
929,00 zł Dodaj
 
Copyright 2016. All rights reserved. TEL: 537 254 254
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego