F-SECURE INTERNET SECURITY + MOBILE SECURITY 1 3 lub 5 komputerów - sklep internetowy taniekomputery.eu

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

F-SECURE INTERNET SECURITY + MOBILE SECURITY 1 3 lub 5 komputerów

Oprogramowanie
antywirus
Pełna ochrona komputera i bezpieczne korzystanie z Internetu 1-3 oraz 5 komputerów

Zapraszamy do świata, w którym możesz bezpiecznie robić zakupy internetowe oraz korzystać z bankowości elektronicznej i sieci społecznościowych. Program F-Secure Internet Security 2014 chroni zawartość komputera i tożsamość użytkownika w sieci, zabezpiecza przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, atakami hakerów i kradzieżą tożsamości. Funkcje pakietu chronią przed szkodliwymi witrynami i oszustwami internetowymi oraz uniemożliwiają dzieciom dostęp do nieodpowiednich treści.
GRATIS: Dla zakupu licencji dla 1, 1-3 oraz 5 komputerów dodajemy za darmo F-Secure Mobile Security 1 rok /1 urzadzenie.
Informacje dodatkowe:
Pakiety wielostanowiskowe zawierają standardową wersję programu, bez wsparcia dla centralnego zarządzania jak w licencjach biznesowych.
NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE PROGRAMU
Ochrona prywatności na Facebooku (Safe Profile):
Upewnij się, że Twój profil na Facebooku ma odpowiednie ustawienia prywatności. Program Safe Profile pozwala sprawdzić, które informacje z profilu na Facebooku mogą być widoczne dla nieznajomych, i pomaga chronić informacje osobiste.
Nowa i ulepszona Ochrona bankowości:
Ochrona bankowości to osobisty ochroniarz, który zapewnia bezpieczeństwo i prywatność transakcji bankowych. Ta funkcja podnosi poziom ustawień zabezpieczeń podczas sesji bankowości internetowej, zapewniając dodatkową ochronę. Dzięki temu środki zgromadzone na koncie są zawsze bezpieczne.
Ochrona luk w oprogramowaniu firm trzecich (DeepGuard 5):
Skorzystaj z zabezpieczeń oferowanych przez funkcję DeepGuard 5 — naszą najbardziej zaawansowaną ochronę przed nowymi i rozwijającymi się zagrożeniami. Wykorzystanie luk w oprogramowaniu to obecnie jeden z najczęstszych sposobów infekowania komputerów – funkcja DeepGuard 5 została stworzona specjalnie po to, by blokować te podatności.
Ochrona szyfrowanego ruchu sieciowego (HTTPS):
Ochrona przeglądania działa teraz także na stronach internetowych korzystających z protokołu https. To oznacza, że jeśli używasz Facebooka, Gmaila, Twittera lub innej witryny korzystającej z protokołu https, nadal chronimy Cię przed złośliwymi łączami, a Twoje dzieci przed stronami z niewłaściwymi treściami.
Wydajność zoptymalizowana pod kątem gier (tryb gier):
Teraz możesz grać bez obaw, że aktualizacje zabezpieczeń przerwą Ci zabawę lub komputer zacznie wolniej działać. Tryb gier pozwala użyć pełnej mocy komputera na potrzeby gier. Dzięki temu uzyskujesz stałą wydajność bez konieczności wyłączania zabezpieczeń.
Zaktualizowany interfejs użytkownika:
Program F-Secure Internet Security ma teraz świeży nowoczesny wygląd i interfejs, ale jest nadal zrozumiały i łatwy w użyciu.
System operacyjny
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 8 Pro
Microsoft Windows 7 (wszystkie wersje)
Microsoft Windows Vista (z dodatkiem SP2)
Microsoft Windows XP Home Edition*
Microsoft Windows XP Professional*
Microsoft Windows XP Media Center Edition*
* wersje 32-bitowe z dodatkiem Service Pack 3 lub nowszym

Wymagania systemowe
Procesor: Intel Pentium 4 lub odpowiednik
Wymagana pamięć: 1 GB lub więcej
Wolne miejsce na dysku: 800 MB
Szybkie połączenie internetowe wymagane do potwierdzenia subskrypcji i pobierania aktualizacji
Komputer musi spełniać minimalne wymagania systemu Windows określone przez firmę Microsoft
 
Copyright 2016. All rights reserved. TEL: 537 254 254
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego