Core i5-4690 3,5 GHz 6MB cache s 1150 Box - sklep internetowy taniekomputery.eu

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Core i5-4690 3,5 GHz 6MB cache s 1150 Box

Procesory > Intel
Intel prezentuje procesor Core i5-4690. Układ należy do 4-tej generacji procesorów
Opis Intel Core i5-4690 3,5 GHz 6MB cache s 1150 Box

Intel prezentuje procesor Core i5-4690. Układ należy do 4-tej generacji procesorów o kodowej nazwie Haswell Refresh. Procesor taktowany jest zegarem 3,5 GHz (3,9 GHz z Turbo). Układ oferuje do dyspozycji użytkowników 4 rdzenie. Prezentowany procesor został wykonany w 22nm procesie technologicznym. Pamięć cache procesora to 6MB.

Procesor Intel Core i5 czwartej generacji - Doskonałe funkcje graficzne i automatyczne zwiększanie szybkości w razie potrzeby na komputerze.
Intel prezentuje procesor Core i5-4690. Układ należy do 4-tej generacji procesorów o kodowej nazwie Haswell Refresh. Procesor taktowany jest zegarem 3,5 GHz (3,9 GHz z Turbo). Układ oferuje do dyspozycji użytkowników 4 rdzenie. Prezentowany procesor został wykonany w 22nm procesie technologicznym. Pamięć cache procesora to 6MB.
Procesor ten wykorzystuje nowoczesne technologie. Dzięki nim można cieszyć się wielowątkową pracą, bez opóźnień. Lubisz pracować gdy w tle gra muzyka, pracuje program antywirusowy? Dzięki temu procesorowi nie musisz martwić się tempo pracy i wydajność sprzętu.

Technologia Turbo Boost
Technologia pozwala na wydobycie z procesora największych możliwości, podczas gdy jest on mocno obciążony. Funkcja ta przydaje się szczególnie wtedy gdy korzystamy z zaawansowanych programów obliczeniowych czy graficznych i wykonujemy wielokrotnie krótkie operacje, które oczekują od sprzętu bardzo wysokiej wydajności.


Intel Quick Sync Video
Technologia Intel Quick Sync Video jest przydatna podczas pracy z materiałami wideo. Pozwala na szybkie i płynne działanie podczas tworzenia i edycji nagrań. Co więcej świetnie sprawdza się podczas synchronizacji materiałów z innymi urządzeniami oraz udostępniania ich przez Internet. Wszystko dzieje się błyskawicznie, ponieważ wykorzystuje do kodowania materiałów nie oprogramowanie, a sprzętowe funkcje procesora.

Intel HD Graphics
Doskonałe efekty wizualne bez konieczności stosowania osobnej karty graficznej. Szybkie działanie gier i imponująca grafika 3D dla każdego. Procesory Intel Core czwartej generacji zintegrowane z wydajnymi funkcjami graficznymi technologii Intel HD Graphics zapewniają bezproblemowe działanie gier i realistyczny obraz bez konieczności kupowania osobnej karty graficznej.


Intel Clear Video HD
Technologia Intel Clear Video HD znacznie poprawia odtwarzanie filmów, zapewniając wyraźniejsze i ostrzejsze zdjęcia, bardziej naturalne, wierne i żywe kolory oraz niezakłócony i stabilny obraz filmowy. Technologia Intel Clear Video HD obecna w procesorze Intel Core czwartej generacji zapewnia najwyższą jakość, dzięki której można oglądać obrazy i filmy zgodnie z zamysłem artystycznym autorów.

Cechy produktu Intel Core i5-4690 3,5 GHz 6MB cache s 1150…

Typ Intel Core i5
Złącze LGA 1150
Ilość rdzeni 4
Wersja BOX z chłodzeniem procesora
Częst. zegara 3500
Technologia 0,022
Układ graficzny Tak
Model układu graficznego Intel HD Graphics 4600
Taktowanie układu graficznego 1200 MHz
Funkcje dodatkowe Quad Core
Generacja haswell refresh
Dostępny natychmiast
1.096,00 zł Dodaj
 
Copyright 2016. All rights reserved. TEL: 537 254 254
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego