Intel Core i5-5675C 3,1 GHz 4MB cache s 1150 - sklep internetowy taniekomputery.eu

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Intel Core i5-5675C 3,1 GHz 4MB cache s 1150

Procesory > Intel
Procesor Intel Core i5 piątej generacji
Opis Intel Core i5-5675C 3,1 GHz 4MB cache s 1150

Procesor Intel Core i5 piątej generacji - Doskonałe funkcje graficzne i automatyczne zwiększanie szybkości w razie potrzeby na komputerze.
Intel prezentuje procesor Core i5-5675C. Układ należy do 5-tej generacji procesorów o kodowej nazwie Broadwell. Procesor taktowany jest zegarem 3,1 GHz (3,6 GHz z Turbo). Układ oferuje do dyspozycji użytkowników 4 rdzenie. Prezentowany procesor został wykonany w 14nm procesie technologicznym. Pamięć cache procesora to 4MB.

Procesor ten wykorzystuje nowoczesne technologie. Dzięki nim można cieszyć się wielowątkową pracą, bez opóźnień. Lubisz pracować gdy w tle gra muzyka, pracuje program antywirusowy? Dzięki temu procesorowi nie musisz martwić się tempo pracy i wydajność sprzętu.

Technologia Turbo Boost
Technologia pozwala na wydobycie z procesora największych możliwości, podczas gdy jest on mocno obciążony. Funkcja ta przydaje się szczególnie wtedy gdy korzystamy z zaawansowanych programów obliczeniowych czy graficznych i wykonujemy wielokrotnie krótkie operacje, które oczekują od sprzętu bardzo wysokiej wydajności.

Intel Quick Sync Video
Technologia Intel Quick Sync Video jest przydatna podczas pracy z materiałami wideo. Pozwala na szybkie i płynne działanie podczas tworzenia i edycji nagrań. Co więcej świetnie sprawdza się podczas synchronizacji materiałów z innymi urządzeniami oraz udostępniania ich przez Internet. Wszystko dzieje się błyskawicznie, ponieważ wykorzystuje do kodowania materiałów nie oprogramowanie, a sprzętowe funkcje procesora.

Intel Iris Pro Graphics
Doskonałe efekty wizualne bez konieczności stosowania osobnej karty graficznej. Szybkie działanie gier i imponująca grafika 3D dla każdego. Procesory Intel Core piątej generacji zintegrowane z wydajnymi funkcjami graficznymi technologii Intel Iris Pro Graphics zapewniają bezproblemowe działanie gier i realistyczny obraz bez konieczności kupowania osobnej karty graficznej.

Intel Clear Video HD
Technologia Intel Clear Video HD znacznie poprawia odtwarzanie filmów, zapewniając wyraźniejsze i ostrzejsze zdjęcia, bardziej naturalne, wierne i żywe kolory oraz niezakłócony i stabilny obraz filmowy. Technologia Intel Clear Video HD obecna w procesorze Intel Core piątej generacji zapewnia najwyższą jakość, dzięki której można oglądać obrazy i filmy zgodnie z zamysłem artystycznym autorów.

Cechy produktu Intel Core i5-5675C 3,1 GHz 4MB cache s 1150

Typ Intel Core i5
Złącze Socket 1150
Ilość rdzeni 4
Wersja BOX
Częstotliwość procesora 3100 MHz
Częstotliwość magistrali 1600 MHz
Wydzielana moc 65 W
Układ graficzny procesora Intel Iris Pro Graphics 6200
Intel Quick Sync Video TAK
Technologia Intel InTru 3D TAK
Technologia Intel Insider TAK
Bezprzewodowy wyświetlacz Intel TAK
Intel FDI TAK
Intel Clear Video HD TAK
Intel Clear Video TAK
Intel Turbo Boost 2,0
Intel Virtualization (VT-x) TAK
Intel TSX-NI TAK
Stany bezczynności TAK
Intel SpeedStep TAK
Technologie monitorowania chłodzenia TAK
Nowe instrukcje AES TAK
Secure Key TAK
OS Guard TAK
Execute Disable Bit TAK
Technologia Anti-Theft TAK
Dostępny natychmiast
1.399,00 zł Dodaj
 
Copyright 2016. All rights reserved. TEL: 537 254 254
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego