LG 27" 27MP37VQ-B LED HDMI IPS - sklep internetowy taniekomputery.eu

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

LG 27" 27MP37VQ-B LED HDMI IPS

Monitory
Opis LG 27 27MP37VQ-B LED HDMI IPS

Panel IPS
Monitor IPS firmy LG zadziwia wyraźnym obrazem o żywych kolorach. Co równie ważne, obraz o wspaniałej jakości można oglądać pod każdym kątem. Dzięki wiernie odwzorowanym kolorom monitor LG IPS zapewnia wspaniałe wrażenia wzrokowe.

System Flicker Safe
System Flicker Safe chroni wzrok użytkowników, ograniczając prawie do zera migotanie ekranu. Teraz można pracować oraz korzystać z rozrywki przez dowolnie długi czas.

Tryb Czytnika
Tryb czytnika minimalizuje niebieską poświatę wytwarzaną przez podświetlenie LED, zapewniając optymalne warunki do czytania tekstów. Dzięki temu można komfortowo czytać teksty wyświetlane na monitorze - przez dowolnie długi czas.

Ekran IPS
Urządzenie wyposażone jest w ekran w technologii In-Plane-Switching o innym ułożeniu ciekłych kryształów niż w tradycyjnym ekranie TFT TN. Dzięki temu zabiegowi zyskujemy ekran o wiekszych kątach widzenia i bogatszej palecie barw.

Złącze HDMI
Oglądaj zawartość ekranu w rozdzielczości FullHD na zewnętrznym monitorze lub ekranie telewizora. HDMI to najwyższa, cyfrowa jakość połączenia bez zakłóceń. Podłącz łatwo kabel HDMI i ciesz się rozrywką na dużym ekranie.

Złącze D-SUB
Analogowe złącze dające możliwość podpięcia dodatkowego monitora bądź projektora w tym standardzie do naszego komputera.

Kensington Lock
Zabezpiecz swój sprzęt dzięki wbudowanemu gniazdu Kensington Lock, które pozwala na zamocowanie stalowej linki chroniącej twoje urządzenie przed kradzieżą.

Cechy produktu LG 27 27MP37VQ-B LED HDMI IPS

Przekątna ekranu 27 cali
Rodzaj matrycy IPS
Format ekranu 16:9
Rozdzielczość 1920x1080
Czas reakcji 5 ms
Jasność 200 cd/m²
Kąt widzenia poziom 178 °
Kąt widzenia pion 178 °
Ilość wyświetlanych kolorów 16,7 mln
Podświetlenie LED Tak
Waga 4,8 kg
Wymiary 488 x 641 x 212 mm
Pobór mocy 30 W
D-SUB 1 sztuka
DVI-D 1 sztuka
HDMI 1 sztuka
Mini Jack 1 sztuka
Dostępny natychmiast
909,00 zł Dodaj
 
Copyright 2016. All rights reserved. TEL: 537 254 254
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego