TP-Link TL-WN781ND karta Wi-Fi PCIe - sklep internetowy taniekomputery.eu

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

TP-Link TL-WN781ND karta Wi-Fi PCIe

Sieci
Opis TP-Link TL-WN781ND karta Wi-Fi PCIe

Karta TP-LINK TL-WN781ND zapewnia kompleksową wydajność połączeń pomiędzy serwerem a infrastrukturą przełączników, a następnie poprzez złącze PCI Express do końcowych stacji roboczych. Urządzenie pasuje do wszystkich standardowych złączy PCI Express: x1, x2, x8, lub x16. W porównaniu do standardowych adapterów sieciowych PCI, karta zapewnia szersze pasmo połączeń, niezawodność i funkcjonalność pracy. Szybkie i pewne połączenie internetowe umożliwia pobieranie plików z sieci, wykonywanie połączeń telefonicznych oraz transfer wideo.

Bezprzewodowa prędkość i zasięg transmisji w standardzie N
Dzięki pracy w standardzie IEEE 802.11n, urządzenie TL-WN781ND umożliwia zestawienie połączenia bezprzewodowego, które w porównaniu do produktów działających w standardzie 11g jest 9 razy szybsze i pokrywa sygnałem 4 krotnie większy obszar. Transmisja danych z prędkością 54Mb/s zapewnia dużą wydajność pracy umożliwiając wygodne surfowanie po Internecie, współdzielenie plików, transfer multimedialny i wykonywanie połączeń telefonicznych przez Internet.

Szyfrowanie WPA / WPA2 - zaawansowana ochrona sieci
Szyfrowanie WEP nie stanowi już najlepszej ochrony połączeń Wi-Fi przed atakami z poza sieci. Urządzenie TL-WN781ND obsługuje stworzony przez WI-FI Alliance industry group standard szyfrowania WPA/WPA2 chroniąc sieć przed zagrożeniami z zewnątrz.

Funkcja Quick Setup Security
Funkcja Quick Security Setup (QSS) karty TL-WN781ND pozwala tworzyć wydajne i bezpieczne połączenia chronionę szyfrowaniem WPS, umożliwiając jednoczesne zarządzanie urządzeniem. Rozwiązanie to jest nie tylko szybsze, w porównaniu z tradycyjną konfiguracją, ale również dużo wygodniejsze (nie trzeba pamiętać żadnego hasła).

Antena dołączalna
Karta sieciowa TL-WN781ND wykorzystuje antenę zapewniającą lepszą wydajność transmisji. W zależności od warunków zewnętrznych możliwa jest regulacja kierunku nadawania i odbierania jej sygnałów. Dla bardziej wymagających zastosowań, antena urządzenia może być zastąpiona anteną o większym zysku energetycznym. Zwiększy to zasięg transmisji bezprzewodowej punktu dostępowego.

Cechy produktu TP-Link TL-WN781ND karta Wi-Fi PCIe

Funkcje Karta sieciowa
Typ złącza PCI Express
WiFi Tak
Protokół Wi-Fi 802,11n (150 Mbps)
Wymiary 120,8 x 78,5 x 21,5 mm
Typ anteny Dołączalna, dookólna
Zysk anteny 2 dBi
Tryby pracy bezprzewodowej Ad-hoc i infrastruktury
Modulacja DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM
Filtrowanie adresów MAC Tak
Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej 64/128 bitowe szyfrowanie WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Dostępny natychmiast
45,58 zł Dodaj
 
Copyright 2016. All rights reserved. TEL: 537 254 254
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego