WD Red WD40EFRX 4TB sATA III 64MB - sklep internetowy taniekomputery.eu

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

WD Red WD40EFRX 4TB sATA III 64MB

Dyski twarde
dysk do serwera nas 4tb
Opis WD Red WD40EFRX 4TB sATA III 64MB

Długofalowe rozwiązania
Dzięki przepisowi na sukces firmy WD jej dyski twarde WD Red zyskały większą pojemność, oferując przy tym nowe rozwiązania na rynku dysków 2,5". Obecnie WD oferuje swoim klientom szerszą i bardziej kompleksową kolekcję dysków twardych dla środowisk NAS. To coś więcej niż dyski NAS - to REDvolutionary.

Jakość nowej generacji
Pasja i determinacja izynierów WD, aby zapewnić jak najlepsze rozwiązania dla środowisk NAS, decydowały o wyborze każdego elementu, linii kodu i strategii dotyczącej tego produktu. Kolejna generacja dysków twardych WD Red jest dowodem na skuteczność naszych starań, oferując imponującą pojemność oraz technologię NASware 2.0, która zwiększa niezawodność dysku i zapewnia ochronę danych w razie nieoczekiwanej utraty zasilania lub jego zakłóceń.

Doświadczenie w NAS
We wszystkich kulturach najbardziej liczy się pierwsze wrażenie. Dyski WD Red, będące efektem imponująco nowoczesnej technologii, są poddawane najszerzej zakrojonym na rynku testom zgodności z partnerskimi produktami dla środowiska NAS. Oznacza to, że WD Red będzie najbardziej kompatybilnym dyskiem spośród tych dostępnych dla zakupionej przez Ciebie obudowy NAS. WD jest dumne ze swoich produktów, a swoją wizją dzieli się z klientami.

NAS dla domu
Nowa jakość sieci domowej za sprawą systemu NAS wyposażonego w dyski twarde WD Red. Jeszcze szybsze i łatwiejsze przesyłanie strumieniowe treści, tworzenie kopii zapasowych komputerów, współdzielenie plików i zarządzanie cyfrowymi zasobami.

Technologia WD Red NASware 2.0 oferująca większą zgodność gwarantuje natychmiastową satysfakcję ze współdzielenia treści z poziomu urządzenia mobilnego, komputera, telewizora, zestawu stereo i nie tylko. Dzięki nowej pojemności 4 TB system NAS z 5 dyskami może teraz pomieścić aż do 20 terabajtów danych!

NAS dla małych przedsiębiorstw
Zwiększ skuteczność i podnieś wydajność małej firmy dzięki zastosowaniu dysków twardych WD Red w systemach NAS z 1-5 dyskami. Dyski WD Red są wyposażone w technologię NASware 2.0, która poszerza zgodność systemową, umożliwiając sprawną integrację z istniejącą infrastrukturą sieciową. Udoskonal własne przedsiębiorstwo tak, aby Twoi pracownicy mogli w szybki i pewny sposób współdzielić pliki i tworzyć kopie zapasowe folderów, korzystając z dysków NAS WD Red stosowanych w Twoim środowisku NAS.

Wyjątkowa technologia NASware 2.0
Wyjątkowa technologia NASware 2.0 sprawia, że dyski WD Red doskonale radzą sobie w wymagających, niewielkich systemach NAS. Zastosowanie dysków WD Red w używanym systemie NAS nie tylko zwiększa wydajność i niezawodność wszystkich procesów, ale również dostarcza nową jakość NAS w postaci REDvolutionary.

Aktywne wyważenie w trójwymiarze
Lepsza technologia kontroli wyważenia w dwóch płaszczyznach znacząco poprawia ogólne funkcjonowanie i niezawodność dysku. Nieprawidłowo wyważone dyski twarde mogą w systemie wielodyskowym powodować nadmierne wibracje i hałas. Skutkuje to pogorszeniem funkcjonowania dysków i skróceniem ich żywotności.

Wyższy poziom niezawodności
Systemy NAS pracują stale, a więc niezawodny dysk twardy to kwestia najwyższej wagi. Dysk twardy WD Red z technologią NASware 2.0 to rozwiązanie najwyższej jakości - średni czas bezawaryjnej pracy jest o 35% dłuższy niż w przypadku standardowych dysków typu desktop.

Właściwy wybór
Właściwy wybór Żaden inny dysk twardy nie został zaprojektowany specjalnie do domowych i biurowych systemów NAS i komputerów PC z macierzą RAID.

Zgodność z systemami NAS
Zaawansowana technologia oprogramowania układowego wbudowana w każdy dysk twardy WD Red - NASware 2.0 - umożliwia sprawną integrację, dobrą ochronę danych i optymalną wydajność systemów pracujących w środowiskach NAS i RAID.

Sekret tkwi w technologii nowej generacji
Wyjątkowa, nowa technologia WD NASware 2.0 w dyskach twardych WD Red pozwala poprawić wydajność magazynowania w systemach NAS z uwzględnieniem takich aspektów, jak kompatybilność, integracja, możliwość rozbudowy, niezawodność i koszt posiadania, z którymi należy się zmierzyć, stosując dyski twarde przeznaczone do komputerów stacjonarnych.

Gwarancja oszczędności energii i pieniędzy
Niskie zużycie energii to zadowolenie użytkownika systemu NAS i niższe koszty.

Dłuższa gwarancja
Dyski twarde WD Red są objęte trzyletnią ograniczoną gwarancją z myślą o Twoim poczuciu bezpieczeństwa i dłuższym okresie gwarancyjnym odpowiadającym warunkom oferowanym przez większość producentów systemów NAS.

Niższe temperatury pracy
Obniż koszty rachunków elektrycznych i emisję dwutlenku węgla stosując dyski twarde WD Red. Innowacyjna technologia umożliwia obniżenie poziomu zużycia energii i temperatury pracy, zapewniając solidniejsze i tańsze rozwiązanie dla środowisk NAS pracujących w systemie ciągłym.
Cechy produktu WD Red WD40EFRX 4TB sATA III 64MB
Format 3,5 cali
Interfejs Serial ATA III
Prędkość obrotowa 7200 rpm
Pamięć Cache 64 MB
Wymiary 26,1 x 147 x 101,6 mm
Waga 680 g
Dostępny natychmiast
754,87 zł Dodaj
 
Copyright 2016. All rights reserved. TEL: 537 254 254
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego