WD My Passport Ultra 1TB USB 3.0 2,5 " WDBGPU0010BBL-EESN blue - sklep internetowy taniekomputery.eu

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

WD My Passport Ultra 1TB USB 3.0 2,5 " WDBGPU0010BBL-EESN blue

Dyski twarde
Dysk twardy o pojemności 1 TB korzystający
Opis WD My Passport Ultra 2TB USB 3.0 2,5…

Bezpieczne i niezawodne
Zaufaj urządzeniu My Passport Ultra, aby ochronić swoje cenne wspomnienia oraz poufne pliki. W celu aktywacji 256-bitowego szyfrowania sprzętowego i dodatkowego zabezpieczenia swoich prywatnych plików możesz ustawić opcjonalne hasło. Szyfrowanie sprzętowe nie ma negatywnego wpływu na prędkość transferów lub zwolnienie pracy komputera.

Duża pojemność w zasięgu ręki
Dzięki pojemności 2 TB możesz zabrać ze sobą wszystkie swoje zdjęcia, filmy i muzykę.

Wszechstronne, inteligentne oprogramowanie do wykonywana kopii zapasowych
Program WD Backup, najbardziej wszechstronny spośród opracowanych do tej pory, jest jeszcze prostszy w użyciu i wymaga minimalnych zasobów systemowych podczas pracy. Ustaw harmonogram tworzenia kopii zapasowych, aby automatycznie zabezpieczać swoje pliki o odpowiadającej Ci porze. Może on również tworzyć kopie zapasowe plików na koncie Dropbox w celu zapewnienia dodatkowego poziomu zabezpieczenia plików.

Elegancka konstrukcja i duża pojemność
Duże pojemności w zasięgu ręki - My Passport Ultra jest doskonałym uzupełnieniem Twojego laptopa lub zgodnych tabletów. Dostępny w wielu kolorach - znajdź swój ulubiony i pasujący do Twojego stylu życia.

Bardzo szybki transfer danych
Interfejs USB 3.0 zapewnia błyskawiczne zapisywanie i odczytywanie plików. I co najważniejsze, nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego źródła zasilania.

Pełna współpraca z systemem Windows
Sformatowany w NTFS i gotowy do pracy z systemem Windows. Pobierz darmową aplikację dla systemu Windows 8 w celu łatwego dostępu do plików multimedialnych przechowywanych na dysku My Passport Ultra. Możliwość sformatowania do pracy w systemach Mac OS X.

Pełna kontrola
Program WD Drive Utilities do konfigurowania urządzenia, zarządzania nim i wykonywania testów diagnostycznych. Dostępne funkcje obejmują między innymi wykonywanie testów diagnostycznych, wymazywanie danych i formatowanie oraz rejestrowanie dysku.

Niezawodność WD
Wiemy, jak ważne są Twoje dane. Dlatego skonstruowaliśmy dysk, który jest trwały, odporny na wstrząsy i zapewnia lata niezawodnej pracy. A dla pełnego poczucia bezpieczeństwa objęliśmy dysk trzyletnią ograniczoną gwarancją.

Cechy produktu WD My Passport Ultra 2TB USB 3.0 2,5…

Format 2,5 cali
Pojemność 2000 GB
Interfejs USB 3,0
Technologia przechowywania HDD
Waga 230 g
Wymiary 110 x 82 x 21 mm
 
Copyright 2016. All rights reserved. TEL: 537 254 254
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego